Prut Saenger Spirit CSX Tele 80 3,00m 40-80g
- Zľava 15%
Karbonový blank CSX s vysokou hustotou zaručuje dokonalou citlivost, nízkou hmotnost a potěšení z každé zdolávané ryby. Viac tu
43,06 €
36,60 €
| Kód: | DK:5742303 |
| Výrobce: | Saenger |
| Záruka: | 36 měs. |
Karbonový blank CSX s vysokou hustotou zaručuje dokonalou citlivost, nízkou hmotnost a potěšení z každé zdolávané ryby. Design je nadčasový a poměr cena/výkon lze jen stěží překonat.
85 cm.Ideální pro lov kaprů a štik. Zvládne nahodit i větší nástrahy. Možné použít také pro nahazování větších krmítek.
Specifikace:
- Vysoce kvalitní karbonový blank
- Vysoce kvalitní EVA/korková rukojeť (ergonomicky tvarovaná)
- Pevná a odolná dvoubodová očka
- Rychlá akce
- Černé sedlo navijáku ODPS
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | 295 g |
| Počet dielov: | 6 |
| Počet očiek: | 5 |
| Transportná dĺžka: | 85 cm |
| Vrhacia záťaž: | 40 - 80 g |
| Rukoväť: | EVA pena + korok |












