Prut Saenger Bionic Phaze 3 Forelle/Barsch Spin 2,10m 8-28g
- Zľava 15%
Nová série Saenger Bionic Phaze 3 přináší celou řadu rybářských prutů, ať už na lehkou či těžkou přívlač. Viac tu
35,67 €
30,32 €
| Kód: | DK:5781210 |
| Výrobce: | Saenger |
| Záruka: | 36 měs. |
Nová série Saenger Bionic Phaze 3 přináší celou řadu rybářských prutů, ať už na lehkou či těžkou přívlač. Odolný kompozitní uhlíkový blank nabízí spolehlivost a zároveň úžasný pocit při zdolávání, který je doplněn robustním sedlem navijáku (typ MPS), nerezovými SIC očky a ergonomickou základnou s přírodním korkem. Naprosto ideální pro rybáře, kteří hledají výkonné vybavení za příznivé ceny. Perfektně vyvážený Saenger Bionic Phaze 3 Forelle/Barsch spin se silnou páteří pro lov pstruhů, okounů a jelců s lehkými nástrahami. Jemná špička vám dopomůže k přesnému vedení nástrahy a detekci záběru.
Specifikace:
- odolný kompozitní uhlíkový blank
- nerezová SIC očka
- robustní sedlo navijáku typu MPS
- ergonomická základna s přírodním korkem
| Dĺžka prútu: | 2, 10 m |
| Hmotnosť: | 165 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 110 cm |
| Vrhacia záťaž: | 8 - 28 g |
| Rukoväť: | korok |












