Prut Saenger Newcomer II 270 Tele 20-60g
- Zľava 15%
Saenger prut Newcommer 270 varianta 2,7 m, modrá Pruty Newcomer jsou vyráběny v mnoha variantách, aby tak pokryly potřeby všech rybářů. Viac tu
35,10 €
29,83 €
| Kód: | DK:5899272 |
| Výrobce: | Saenger |
| Záruka: | 36 měs. |
Saenger prut Newcommer 270 varianta 2,7 m, modrá
Pruty Newcomer jsou vyráběny v mnoha variantách, aby tak pokryly potřeby všech rybářů. Pro své jasné barvy jsou oblíbené především u dětí, ale mají co nabídnout i zkušenějším rybářům. Malá transportní délka se hodí při delších cestách. Prut je opatřen kvalitním navijákem, který je vždy sladěn velikostně i barevně s daným prutem. Na navijáku je už namotán vlasec, jehož průměr odpovídá možnostem prutu. Stačí navázat háček a můžete vyrazit k vodě! Prut je vhodný pro chytání na plavanou i položenou.
Varianta prutu 2,7 metru, modrá je vhodná především pro dorostence a dospělé, kteří chtějí začít chytat ryby, ale své místo si našla i u řady zkušených rybářů, kteří rádi loví na řekách i rybnících. Díky malé transportní délce je prut vhodný na dlouhé vycházky nebo zahraniční cesty, protože jej bez problémů složíte do zavazadla.
- Vlasec 120 m/0,30 mm
- Naviják FD 30 s převodem 5,2:1
- Barva: modrá
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 415 g |
| Počet dielov: | 6 |
| Počet očiek: | 5 |
| Transportná dĺžka: | 61 cm |
| Vrhacia záťaž: | 20 - 60 g |












