Naviják Penn Slammer Classic 760 Live Liner
- Zľava 15%
Naviják s volnoběžnou brzdou Penn Slammer Classic Live Liner je nástupce známé série navijáků Penn Slammer 2. Viac tu
149,99 €
127,49 €
| Kód: | PF:1601684 |
| Výrobce: | PENN |
| Záruka: | 36 měs. |
Naviják s volnoběžnou brzdou Penn Slammer Classic Live Liner je nástupce známé série navijáků Penn Slammer 2. generace. Celokovové tělo a zaměření na nejlepší kvalitu v poměru k ceně. Tato vylepšený "retro" série obsahuje několik významných změn, díky nimž jsou navijáky ještě lepší než předchozí verze – karbonové podložky brzdy HT-100, vylepšený překlapěč v podání zesíleného obloučku a novější konstrukce, která lépe fixuje převody a zlepšuje celkový výkon.
Specifikace:
- celokovové tělo a bočnice
- strojově obráběná hliníková cívka
- strojově obráběné slitinové hlavní převody
- trojitě podepřená robustní hlavní hřídel z nerezové oceli pro nekompromisní pevnost a sílu
- velké karbonové podložky brzdy HT-100™ poskytují maximální brzdnou sílu při velkém zatížení
- 6+1 zapouzdřených kuličkových ložisek z nerezové oceli
- vyvážený rotor Techno-balanced™ pro hladké navíjení
- systém ukládání vlasce Penn Leveline®
- vylepšený design překlapěče pro bezproblémové vedení vlasce
| Hmotnosť: | 762 g |
| Brzdný výkon: | 9 kg |
| Kapacita cievky: | 0, 46 mm / 310 m |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 96 cm |
| Počet ložísk: | 6 + 1 |
| Konverzný pomer: | 4, 7 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 76 |












