Prut Sonik Xtractor PRO Cork 3,00m 3,50lb
- Doprava zdarma
- Zľava 15%
V návaznosti na fenomenální úspěch našich kaprových prutů se zasouvacím zadním dílem jsme se vývojem prutů Sonik Xtractor PRO posunuli na novou úroveň. Viac tu
176,48 €
| Kód: | SK:AC0091 |
| Výrobce: | Sonik |
| Záruka: | 36 měs. |
V návaznosti na fenomenální úspěch našich kaprových prutů se zasouvacím zadním dílem jsme se vývojem prutů Sonik Xtractor PRO posunuli na novou úroveň. Tyto pruty jsou vyrobeny s využitím nejnovějších vysokomodulových uhlíkových vláken a osazeny jsou nejkvalitnějšími očky. Jsme si naprosto jisti, že svou kvalitou osloví všechny rybáře, kteří chtějí to nejlepší. Tyto neuvěřitelně lehké, rychlé a citlivé pruty oceníte při prvním zdolávání ryby a okamžitě si je zamilujete.
Specifikace:
• Blank prutu z nejkvalitnějších vysokomodulových uhlíkových vláken
• Lite-ply 1K karbonový ovin po celém blanku
• Špička omotaná vícesměrnou nano vrstvou
• Super lehká černá očka M-SERIES DL s ochranou proti prasknutí
• 50mm očka u modelů 3.25lb a 3.5lb
• 40mm očka u modelů 2.75lb a 3lb
• 18mm černé DPS sedlo navijáku
• Kvalitní tenká korková rukojeť AAA
• Celokovová koncovka prutu s gravírovaným „S“ logem
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 156 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 50 lb |
| Rukoväť: | korok |












