Prut Sonik Xtractor+ Specialist Twin Tip 3,00m 1,50lb
- Zľava 10%
Skvěle zpracovaný kompaktní prut, navržený se dvěma sekcemi špiček, jednou ve stylu Avon a druhou jako quivertip. Viac tu
100,00 €
| Kód: | SK:AC0147 |
| Výrobce: | Sonik |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia vo štvrtok 07.05.2026
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | 211 g |
| Počet dielov: | 2 + 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 127 cm |
| Vrhacia záťaž: | 1, 50 lb |
| Rukoväť: | Japonský zmršťovací obal |












