Spací pytel nadstandardní velikosti (rozměry 235 x 92 cm) s bohatým polstrováním a moderním designem. Umožňuje pobyt u vody i v nízkých teplotách. Integrovaný THERMO STOP límec zabraňuje úniku tepla z prostoru spacáku v okolí ramen. Vnitřní část je z hřejivého fleece materálu s vysokým vlasem, vnější materiál je vodoodpudivý. Konstrukce byla po pečlivém testování vylepšena řadou drobných detailů, díky kterým spacák lépe zafixujete k lehátku, nebude sjíždět z konstrukce lehátka v oblasti nohou atd.
Spací pytel Mivardi Executive
- Zľava 15%
Spací pytel nadstandardní velikosti (rozměry 235 x 92 cm) s bohatým polstrováním a moderním designem. Viac tu
88,99 €
75,64 €
| Kód: | M:M-SLBEX |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Parametry
| Hmotnost | 3,6 kg |
|---|---|
| Délka | 215 cm |
| Šířka | 92 cm |
| Materiál | Fleece |
| Transportní rozměr | 40 x 50 cm |












