Prut Trabucco Proxima XP Power Feeder 3,6m 120g 3díly
Nová feederová řada Proxima založena na karbonovém blanku High Modulus CX1 Pitch Carbon a osazena očky s profilem K SiC s dvojitými nožičkami proti zamotání. Viac tu
98,95 €
84,11 €
| Kód: | GF:153-75-210 |
| Výrobce: | Trabucco |
| Záruka: | 24 měs. |
Spoje prutu mají speciální zesílení X Power pro vysokou odolnost v oblastech vystavených trvalému namáhání. Rukojeť má speciální design, je vyrobená z korku a s vysokou hustotou EVA materiálu navržená tak, aby poskytovala vysokou kontrolu při nahazování a zdolávání velkých ryb.
- vysoce kvalitní blank z materiálu CX1 Micro Pitch Carbon
- SiC očka ve tvaru K
- vhodná řada prutů pro všestranný lov "Long Race" na dlouhé vzdálenosti jak na jezerech, tak na tekoucích vodách
- Akce: PW
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Počet dielov: | 3 + 3 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 127 cm |
| Vrhacia záťaž: | 120 g |












