Naviják Uni Cat Superior Heavy Spin 6500
- Doprava zdarma
- Zľava 15%
Uni Cat Superior Heavy Spin 6500 je špičkový naviják na lehčí lov sumců s přívlačovým prutem. Viac tu
212,77 €
180,85 €
| Kód: | DK:2782650 |
| Výrobce: | Uni Cat |
| Záruka: | 36 měs. |
Uni Cat Superior Heavy Spin 6500 je špičkový naviják na lehčí lov sumců s přívlačovým prutem. Naviják je koncipovaný tak, aby bez problému zvládl celodenní navíjení těžkých sumcových nástrah, ať už se jedná o velké plandavky, gumové nástrahy nebo woblery. S neuvěřitelnou brzdnou silou 22 kg můžete sumci nabídnout pořádný boj a rozhodnout, kdy bude konec. Zinková ozubená kola, extra silný překlapěč a 8 kuličkových ložisek tvoří unikátní souhru, díky které má naviják hedvábně hladký chod, zároveň však neuvěřitelnou brzdnou sílu a pevnost, kterou využijete při vytouženém záběru a zdolávání.
Specifikace:
- Sumcový naviják pro lov sumců přívlačí
- Extra pevná zinková ozubená kola
- Jednocestné válečkové ložisko
- Počítačově vyvážený antivibrační systém
- Karbonové podložeky
- Pevné celokovové tělo
- Lehký karbonový rotor
- Zesílená nerezová osa
- Utěsněné tělo
- Nerezová osa a nerezové šrouby
- Hliníková cívka
- Testováno při lovu tuňáků
| Hmotnosť: | 680 g |
| Brzdný výkon: | 22 kg |
| Kapacita cievky: | 0, 35mm / 325m, 0, 37mm / 300m, 0, 40mm / 260m, 0, 45mm / 205m |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 120 cm |
| Počet ložísk: | 8 + 1 |
| Konverzný pomer: | 5, 7 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 65 |












