Prut Uni Cat Black Out 2,70m 250-1000g
- Zľava 15%
Při vývoji řady Uni Cat Black Out se vracíme zpět ke kořenům a kombinujeme pozitivní zkušenosti legendární Dream Fish s nejmodernější technologií konstrukce prutů. Viac tu
84,56 €
71,88 €
| Kód: | DK:5612271 |
| Výrobce: | Uni Cat |
| Záruka: | 36 měs. |
Při vývoji řady Uni Cat Black Out se vracíme zpět ke kořenům a kombinujeme pozitivní zkušenosti legendární Dream Fish s nejmodernější technologií konstrukce prutů. Stejně jako v minulosti sázíme na téměř nezničitelný sumcový prut s velmi citlivou špičkou. To zaručuje optimální detekci záběru a zajišťuje neuvěřitelné potěšení ze zdolávání silných ryb. Při lovu sumců jsou podmínky často velmi drsné a vy musíte velmi rychle a pružně reagovat na nejrůznější situace a často měnit místo. Běžné vložky SIC oček mohou v těchto situacích občas prasknout. Aby se tomu zabránilo, jsou pruty Black Out vybaveny šestibodovými Hardchrome očky bez vložek.
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 575 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 140 cm |
| Vrhacia záťaž: | 250 - 1000 g |
| Rukoväť: | Pena EVA |












