Prut Uni Cat Destroyer MP3 Heavy Cat 2,70m 200-320g
- Zľava 15%
Pruty Heavy Cat jsou navrženy tak, aby obstály i v těch nejextrémnějších podmínkách! Blank s vysokým obsahem uhlíku 24 T nabízí dokonalou pevnost a sílu, která je vyžadována pro lov v rychle tekoucích vodách s podvodními splávky nebo pro lov na velké vzdálenosti. Viac tu
92,53 €
78,65 €
| Kód: | DK:5613270 |
| Výrobce: | Uni Cat |
| Záruka: | 36 měs. |
Pruty Heavy Cat jsou navrženy tak, aby obstály i v těch nejextrémnějších podmínkách! Blank s vysokým obsahem uhlíku 24 T nabízí dokonalou pevnost a sílu, která je vyžadována pro lov v rychle tekoucích vodách s podvodními splávky nebo pro lov na velké vzdálenosti. Mezi přednosti nových sumcových prutů Destroyer MP³ Heavy Cat patří nejodolnější 3-patková očka a extra pevné sedlo navijáku HDPS-22, které zajišťuje, že sumcový naviják sedí pevně jako skála.
Specifikace:
- Pro lov sumců v extrémních podmínkách
- Výkonný 24 T blank s vysokým obsahem uhlíku
- Nejodolnější 3-patková očka
- HDPS-22 sedlo navijáku
- Ergonomická EVA rukojeť s dlouhou bojovou částí
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 465 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 8 |
| Transportná dĺžka: | 140 cm |
| Vrhacia záťaž: | |
| Rukoväť: | Pena EVA |












