Prut Uni Cat Vencata Pro Spin 2,70m 40-180g
- Zľava 15%
Robustní rychlý prut se silnou páteří, vyrobený z uhlíku lisovaného pod tlakem 24 tun, očka typu K, základna z EVA pěny jsou specifikace pro Vencata Pro Spin, který byl navíc posílen speciálním vyztužením karbonovým X-ovinutím, jde o moderní technologii přívlačových prutů. Viac tu
103,74 €
88,18 €
| Kód: | DK:5619272 |
| Výrobce: | Uni Cat |
| Záruka: | 36 měs. |
Robustní rychlý prut se silnou páteří, vyrobený z uhlíku lisovaného pod tlakem 24 tun, očka typu K, základna z EVA pěny jsou specifikace pro Vencata Pro Spin, který byl navíc posílen speciálním vyztužením karbonovým X-ovinutím, jde o moderní technologii přívlačových prutů. Díky spolehlivému sedlu (DPS-H) naviják pevně upevníme a umožní nám to lovit po celé hodiny bez uvolnění. Špička byla navržená tak, aby došlo k maximálnímu kontaktu s nástrahou a detekci každého útoku ryby.
Specifikace:
- kvalitní uhlíkový blank lisovaný pod tlakem 24 tun s karbonovým X-ovinutím
- sedlo navijáku DPS-H
- ergonomicky tvarovaná základna
- kvalitní stabilní SIC očka typu K
- silná páteř, citlivá špička
- 7 jedno patkových oček
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 275 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 137 cm |
| Vrhacia záťaž: | 40 - 180 g |
| Rukoväť: | Pena EVA |












