Wobler Rapala Shallow Rap Solid Shad 5cm
- Zľava 15%
Nástraha s aerodynamickým designem, vyvážená pro dlouhé a přesné náhozy i v těch nejnáročnějších podmínkách. Viac tu
11,04 €
9,38 €
| Kód: | SDRSS05-MBLU |
| Výrobce: | Rapala |
| Záruka: | 36 měs. |
Nástraha s aerodynamickým designem, vyvážená pro dlouhé a přesné náhozy i v těch nejnáročnějších podmínkách.Shadow Rap Solid Shad se rychle potápí do cílové hloubky. Výraznou kolébavou akcí s četnými bočními odlesky tělíčka láká pozornost dravců. Barevná škála se skládá z přírodních i jasných odstínů, opatřených lesklou fólií.
| Hmotnosť: | 5, 5 g |
| Dĺžka: | 5 cm |
| Wobbler sinker: | 0, 9 - 1, 2 m |
| Poznámka: | 2 trojháky veľkosti 10 |
| Typ Wobbler: | Potápanie |












