Prut Wychwood Extricator Plus Cork Handle 2,70m 2,75lb
- Doprava zdarma
- Zľava 15%
Po vele úspěšném představení naší již dobře známé řady prutů Extricator jsme se rozhodli povznést tuto řadu na vyšší level a představit zcela unikátní skvost a dílo, které nese název Extricator Plus. Viac tu
184,69 €
156,99 €
| Kód: | E:A8042 |
| Výrobce: | Wychwood |
| Záruka: | 36 měs. |
Po vele úspěšném představení naší již dobře známé řady prutů Extricator jsme se rozhodli povznést tuto řadu na vyšší level a představit zcela unikátní skvost a dílo, které nese název Extricator Plus.
Ponechali jsme i nadále vlastnosti jeho předchůdce jakými jsou výkon, síla a odolnost, ale přidali jsme trochu víc. Není to jen design, kde došlo k velkým změnám oproti poslední generaci, ale hlavně k přesné vyváženosti blanku, který byl zkonstruován z vysoce odolného blanku HGM 40T carbon. Osazení novými očkami Minima Style, které dodávají tomuto nástroji správnou notu. Ergonomická korková rukojeť dává najevo svoji osobitost a charakter pro tento prut. Byla dlouhodobě testována a splnila svoji funkčnost naplno. Nechybí ani komfortní uchopení v jakémkoliv počasí. Blank s touhou po záběru přebírá v okamžiku zaseknutí svojí roli až do konce. To je nový a zcela unikátní prut řady Extricator Plus.
Specifikace:
- technologie vrstvení blanku
- blank
- 3k/1k zakončení blanku prutu
- Fuji sedlo pro naviják
- dvou stopá očka Anti-frap systémem
- 2 roky záruka
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 358 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 140 cm |
| Vrhacia záťaž: | NEUVEDENÉ |
| Rukoväť: | korok |












