Prut ZFish Evolution 3,0m 20-60g
- Zľava 15%
ZFISH Evolution Feeder 20-60g (verze Soft/medium) patří do řady rychlých a hlavně přesných feedrových prutů Evolution. Viac tu
61,54 €
52,31 €
| Kód: | Z:ZF-5506 |
| Výrobce: | Zfish |
| Záruka: | 36 měs. |
ZFISH Evolution Feeder 20-60g (verze Soft/medium) patří do řady rychlých a hlavně přesných feedrových prutů Evolution. Akční, spolehlivý a velmi lehký prut se štíhlým blankem o délce 10ft, je vyroben z vysoce kvalitního, pružného carbonu 24T, který předurčuje prut k jednoznačnému prvenství v poměru kvalita vs. cena. Prut je opatřen kvalitní korkovou rukojetí, doplněn o symbol bronzové rybičky, která zanechává u celého velmi elegantní dojem.
Specifikace:
- 3-dílný Soft/Medium Feederový prut v elegantním černo-měděném designu
- Extrémně lehký a štíhlý blank - carbon 24 T
- Kvalitní korková rukojeť
- Rychlá akce a přesnost
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | 158 g |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet očiek: | 12 |
| Transportná dĺžka: | 106 cm |
| Vrhacia záťaž: | 20 - 60 g |












