Prut Delphin Queen Candy 3,60m 3,00lb
Exkluzívny kúsok určený špeciálne pre nežné pohlavie. Tak by sa dal v krátkosti charakterizovať prút QUEEN Candy, navrhnutý v neopakovateľnej, výraznej ružovej farbe, ktorá je doplnená luxusnými zlatými očkami a viazaním. S týmto dizajnom Vás na brehu určite nikto neprehliadne a budete kráľovnou každého revíru. Štíhly blank prúta so semi-parabolickou akciou Vám uľahčí nahadzovanie a taktiež zdolávanie vašich úlovkov. Pohodlné sedlo navijaka spoľahlivo udrží na svojom mieste aj väčšie navijaky a na prvý pohľad zaujme svojím vyhotovením vo výraznej ružovej farbe. Detaily ako zlatý krúžok s vinutím nad sedlom, či ružová EVA pena v spodnej časti len podčiarkujú jedinečný dizajn tohto prúta. Delená rukoväť so shrink úpravou a rozšírenou EVA rúčkou je veľmi prijemná na dotyk a manipuláciu s prútom robí maximálne komfortnou. Blank je osadený kvalitnými SiC očkami, ktoré sú rovnomerne rozmiestnené po celej dĺžke prúta a napomáhajú rovnomernému rozloženiu sily na prúte a zároveň minimalizujú trenie pri prechode vlasca počas nahadzovania. Technické parametre: Model 360cm/3,0lbs Počet dielov: 3 Priemer blanku nad rukoväťou: 13,7mm Počet očiek: 6 Transportná dĺžka: 126cm Hmotnosť: 342g Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 60cm Veľkosť navádzacieho očka: #50 Model 360cm/3,0lbs Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 12,3mm Počet očiek: 6 Transportná dĺžka: 187,5cm Hmotnosť: 304g Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 69,5cm Veľkosť navádzacieho očka: #50 Model 300cm/3,0lbs Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 12,2mm Počet očiek: 6 Transportná dĺžka: 155cm Hmotnosť: 262g Rukoväť: delená, EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 51,5cm Veľkosť navádzacieho očka: #50
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 304 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 187, 5 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 00 lb |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 69, 5 cm |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 12, 3 mm |
| Rukoväť: | rozdelená EVA |












