Prut Delphin Hypnoosa 3,0m 60g
Zhypnotizujte všetky veľké dravce! Prúty pre všetkých, ktorým nič nehovoria zažité konvencie. Na prvý pohľad upúta rukoväť, ktorá je tvorená farebnou kamuflážou s použitím farieb žiarivá zelená, hnedá a zelená. Nad touto „hypnotickou“ rukoväťou nájdeme decentné korkové detaily a v celej spodnej tretine prúta nájdeme aj fialové zdobenia vyviazané niťou. Matný sivý blank a čierne viazanie očiek robí z tohto prúta elegantného spoločníka pri vode, zatiaľ čo moderne ladená spodná časť okamžite upúta pozornosť. Poloparabolická akcia na tuhšom blanku robí z tohto modelu veľmi účinnú zbraň na veľké dravce, ktoré prút dokáže pohodlne vypružiť v celej svojej dĺžke a pokojne zdolať aj srdnaté šťuky či menšie sumce. Technické parametre: Model: 210cm/60g Počet dielov: 2 Počet očiek: 8 Priemer blanku nad rukoväťou: 10mm Transportná dĺžka: 110cm Hmotnosť: 120g Rukoväť: EVA pena a NEO-FOAM Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 33cm Model: 240cm/60g Počet dielov: 2 Počet očiek: 8 Priemer blanku nad rukoväťou: 11mm Transportná dĺžka: 125cm Hmotnosť: 150g Rukoväť: EVA pena a NEO-FOAM Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 36cm Model: 260cm/60g Počet dielov: 2 Počet očiek: 9 Priemer blanku nad rukoväťou: 11mm Transportná dĺžka: 135cm Hmotnosť: 164g Rukoväť: EVA pena a NEO-FOAM Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 37cm Model: 300cm/60g Počet dielov: 2 Počet očiek: 8 Priemer blanku nad rukoväťou: 17mm Transportná dĺžka: 155cm Hmotnosť: 200g Rukoväť: EVA pena a NEO-FOAM Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 39cm
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 8 |
| Transportná dĺžka: | 155 cm |
| Vrhacia záťaž: | 60 g |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 39 cm |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 17 mm |
| Rukoväť: | Pena EVA a pena NEO-FOAM |












