Prut Delphin Gamer 2,55m 40g
- Zľava 15%
Výborný prívlačový univerzál za priaznivú cenu, ktorý si bude veľmi dobre rozumieť s ťažkými jigmi, voblermi či plandavkami. Viac tu
46,47 €
39,50 €
| Kód: | 110388255 |
| Výrobce: | Delphin |
| Záruka: | 36 měs. |
Výborný prívlačový univerzál za priaznivú cenu, ktorý si bude veľmi dobre rozumieť s ťažkými jigmi, voblermi či plandavkami. Zvolili sme plnú rukoväť z EVA peny, keďže tento typ sa opäť vracia do módy a pri prívlačových prútoch s vyššou gramážou určite oceníte jej komfort. Koniec a vrchná časť EVA rukoväte sú tvorené zaujímavou čierno-bielou kamuflážou. Nad rukoväťou nájdeme kontrastné modré ovinutie a rovnako tak modrú časť s označením série prútov. GAMER je jednoznačne silný hráč na trhu základných prívlačových prútov. Technické parametre: Model: 210cm/25g Počet dielov: 2 Transportná dĺžka: 110cm Počet očiek: 7 Priemer blanku nad rukoväťou: 10mm Hmotnosť: 110g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 27cm Model: 240cm/35g Počet dielov: 2 Transportná dĺžka: 125,5cm Počet očiek: 8 Priemer blanku nad rukoväťou: 11mm Hmotnosť: 150g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 34cm Model: 255cm/40g Počet dielov: 2 Transportná dĺžka: 133cm Počet očiek: 9 Priemer blanku nad rukoväťou: 11mm Hmotnosť: 168g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 35cm Model: 275cm/45g Počet dielov: 2 Transportná dĺžka: 140,5cm Počet očiek: 9 Priemer blanku nad rukoväťou: 12mm Hmotnosť: 186g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 38cm
| Dĺžka prútu: | 2, 55 m |
| Hmotnosť: | 168 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 9 |
| Transportná dĺžka: | 133 cm |
| Vrhacia záťaž: | 40 g |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 35 cm |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 11 mm |
| Rukoväť: | Pena EVA |












