Prut Iron Claw CL Spin 2,70m 15-40g
- Zľava 15%
S řadou prutů Iron Claw CL Spin jsme se znovu pustili do tématu klasického přívlačového prutu a vyvinuli skutečné všestranné pruty pro lov na umělé nástrahy s nejmodernějšími komponenty. Viac tu
70,20 €
59,67 €
| Kód: | DK:5639270 |
| Výrobce: | Iron Claw |
| Záruka: | 36 měs. |
S řadou prutů Iron Claw CL Spin jsme se znovu pustili do tématu klasického přívlačového prutu a vyvinuli skutečné všestranné pruty pro lov na umělé nástrahy s nejmodernějšími komponenty. Blank je vyroben z 24T uhlíku a vybaven velkými očky typu K. Obouruční rukojeť z materiálu EVA ve spojení se sedlem navijáku VSS nabízí nejen hezký vzhled a pevnost, ale také funkčnost na kterou se můžete spolehnout. Vzhledem k tomu, že pro všechny metody nestačí pouze jeden prut, obsahuje tato řada čtyři váhové kategorie.
Specifikace:
- velká očka typu K s vložkou SIC
- blank z uhlíkových vláken 24T
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 172 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 139 cm |
| Vrhacia záťaž: | 15 - 45 g |
| Rukoväť: | rozdelená EVA |












