Prut Sportex Competition CS-5 SPOD 3,96m 5,50lb
- Doprava zdarma
- Zľava 10%
Vyzkoušejte naše pruty SPORTEX Competition Carp CS-5 a objevte svět kaprariny díky jejich výjimečné kombinaci rychlosti, odolnosti a působivých tlumících vlastností. Viac tu
211,04 €
189,94 €
| Kód: | SR:187 144451 |
| Výrobce: | Sportex |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v pondelok 11.05.2026
Vyzkoušejte naše pruty SPORTEX Competition Carp CS-5 a objevte svět kaprariny díky jejich výjimečné kombinaci rychlosti, odolnosti a působivých tlumících vlastností. Semiparabolická akce prutů je zaručena díky blanku vyrobeného z japonského vysoce výkonného uhlíku, který je zároveň rychlý a neuvěřitelně houževnatý. Při zdolávání energických a velkých ryb budete mít vždy navrch. Spodní díl je zesílen 3D X uhlíkovou punčochou, což vypadá velmi elegantně ale zároveň splňuje funkci rychlé a silné opory při nahazování na velké vzdálenosti. Kromě působivého výkonu se série Competition CS-5 vyznačuje také moderním designem a přichází se špičkovými komponenty včetně odolných oček SIC ve stylu KW, které zabraňují omotání vlasce při nahazování. Sedlo navijáku ve stylu TVS je ergonomicky tvarováno tak aby dobře sedělo v ruce a EVA koncovka pomáhá při nahazování.
Specifikace:
- 10 letá záruka na blank
- blank vyrobený z japonského výkonového uhlíkového materiálu
- velmi dobré chování při zatížení a následném uvolnění (malé chvění)
- rukojeť vyztužená 3K uhlíkovou síťovinou
- tenká a odolná SIC očka ( 50mm první očko, stalker pruty 30mm)
- vysoce kvalitní DPS sedlo navijáku
- dělená rukojeť z prémiového Duplon materiálu
- top kvalita za dobrou cenu
- zdolávání ryby na tyto pruty jsou skutečným zážitkem
- pruty v tenkém - moderním blanku
- pruty jsou vhodné na daleké hody - nahazujete výrazně dál než ostatní
- každý prut má své výrobní číslo které je jedinečné
- dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
- nadčasový design
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 96 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 204 cm |
| Vrhacia záťaž: | 5, 50 lb |
| Rukoväť: | Pena EVA |












