Prut Sportex Catapult CS-4 Carp Spod 3,66m 5,50lb
- Doprava zdarma
- Zľava 10%
Kaprařské pruty SPORTEX Catapult CS-4 Carp jsou speciálně vyrobené pro daleké a přesné hody. Viac tu
293,39 €
264,05 €
| Kód: | SR:187 143576 |
| Výrobce: | Sportex |
| Záruka: | 36 měs. |
Kaprařské pruty SPORTEX Catapult CS-4 Carp jsou speciálně vyrobené pro daleké a přesné hody. Osazené nejkvalitnějšími KW/KL SIC očky a FUJI DPS sedlem navijáku.
Pruty opravdu hrají na své silné stránky, pokud jde o odhazovací výkon, a tak jsme se rozhodli pro blank vyrobený z japonského vysoce výkonného uhlíku se semiparabolickou akcí. Díky kombinaci vysoce kvalitních SIC oček, robustních sedel navijáku FUJI DPS a pevných Duplon dělených rukojetí mají modely Catapult Carp CS-4 vynikající nahazovací a energetické vlastnosti. Nejlepší na tom je,že drobné technické chyby jsou kompenzovány skvělým materiálem, mohou i nezkušení vrhači dosáhnout značných vzdáleností. Stručně řečeno: všestranný bezstarostný balíček, který si díky své rukojeti vyztužené spirálovým karbonem podmaní i ty největší výzvy.
Specifikace:
- Tenký a lehký blank vyrobený z Japonského vysoce výkonného uhlíku
- Semi-parabolická akce s vynikající nadhazovací silou
- Rukojeť vyztužená uhlíkovou spirálovou technologií
- Tenká SIC očka 50mm pro běžné pruty a velikost 30mm pro pruty Stalker
- Robustní FUJI DPS sedlo navijáku
- 10 letá záruka na blank
- blank vyrobený z japonského výkonového uhlíkového materiálu
- velmi dobré chování při zatížení a následném uvolnění (malé chvění)
- rukojeť vyztužená 3K uhlíkovou síťovinou
- tenká a odolná SIC očka ( 50mm první očko, stalker pruty 30mm)
- vysoce kvalitní DPS sedlo navijáku
- dělená rukojeť z prémiového Duplon materiálu
- top kvalita za dobrou cenu
- zdolávání ryby na tyto pruty jsou skutečným zážitkem
- pruty v tenkém - moderním blanku
- pruty jsou vhodné na daleké hody - nahazujete výrazně dál než ostatní
- každý prut má své výrobní číslo které je jedinečné
- dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
- nadčasový design
- pokud si kupujete rybářský prut Sportex,tak si kupujete zážitek, který vám žádný jiný prut neposkytne
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 66 m |
| Hmotnosť: | 356 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 188 cm |
| Vrhacia záťaž: | 5, 50 lb |
| Rukoväť: | dělená Duplon |












