Prut Mistrall Lamberta Bolognese 4m 10-25g
- Zľava 15%
Velkou předností tohoto prutu je nízká hmotnost a rychlá poloparabolická akce. Viac tu
29,15 €
24,78 €
| Kód: | DK:MRM2141940 |
| Výrobce: | Mistrall |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v stredu 06.05.2026
Velkou předností tohoto prutu je nízká hmotnost a rychlá poloparabolická akce. Je vyroben z kvalitních uhlíkových vláken a hodí se především pro lov na plavanou na řekách a jezerech.
| Dĺžka prútu: | 4, 00 m |
| Hmotnosť: | 160 g |
| Počet dielov: | 4 |
| Počet očiek: | 7 |
| Transportná dĺžka: | |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 25 g |












