Naviják Daiwa Revros LT 2000
Díky použití nového lehkého rotoru Airdrive je těžiště navijáku posunuto z přední části více dozadu, což vede k lepšímu celkovému vyvážení a větší citlivosti při rybaření. Viac tu
65,62 €
55,78 €
| Kód: | 10221-202 |
| Výrobce: | Daiwa |
| Záruka: | 36 měs. |
Zlepšuje se kontakt s nástrahou a je možné dosáhnout rychlejších reakcí. Precizní odolné převody Digigear zajišťují velkou navíjecí sílu a trvale hedvábně hladký a rovnoměrný chod. Nový překlapěč Airdrive je lehčí než dříve, dokonale pevný a v kombinaci s novým ramenem překlapěče výrazně snižuje riziko zamotání. Pokud by se vlasec zamotal u ramene překlapěče, jednoduše po rameni sklouzne k rolničce při otočení kličkou, které je nezbytné. Brzda ATD Type-L se stará o rovnoměrné a optimalizované uvolňování vlasce při zátěži bez velkého počátečního odporu, čímž poskytuje potřebnou jistotu při zdolávání velkých ryb. Hliníková ABS cívka na daleké hody je vybavena speciální hranou, která přispívá k delším nahazovacím vzdálenostem. Konstrukce Twistbuster III na rolničce je ideální pro použití pletených šňůr: pletenka se při navíjení nestlačuje a výsledkem je menší kroucení.
- AIRDRIVE design
- Tělo navijáku DS4
- 4 kuličková ložiska
- DS4 AIRDRIVE ROTOR
- TOUGH DIGIGEAR®
- Brzdný systém ATD™ Type-L
- Křížové navíjení vlasce Cross Wrap®
- Kovaná hliníková cívka na daleké hody ABS®
- AIRDRIVE BAIL
- Rolnička Twist Buster® III
- Strojově obráběná hliníková šroubovací klička
| Hmotnosť: | 210 g |
| Brzdný výkon: | 5 kg |
| Kapacita cievky: | 0, 16 mm / 150 m |
| Náhradná cievka: | NIE |
| Navíjanie na 1 otočenie rukoväte: | 68 cm |
| Počet ložísk: | 3 + 1 |
| Konverzný pomer: | 5, 2 : 1 |
| Veľkosť cievky: | 20 |












