Prut Berkley E-Motion Cast 2,03m 15-40g
Z novou řadou Berkley E-Motion zažijete opravdu krásné chvíle u vody. Díky mnohaletým zkušenostem testovacího týmu spatřilo světlo světa tato nová řada přívlačových prutů. Pruty této řady obsahují prémiové komponenty a na trhu je celá řada dostupná za velmi přiznivou cenu.
Je určený pro rybolov s castingovým multiplikátorem tzn.na sedle navijaku se nachází trn.
Technické údaje:
- 24T vysoce citlivý uhlík
- blank s rychlou akcí
- anti twist SIC očka K série
- ergonomicky tvarované sedlo navijáku
- korková / EVA rukojeť
- ideální univerzální přílvačový prut
| Dĺžka prútu: | 2, 03 m |
| Hmotnosť: | 137 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 104 cm |
| Vrhacia záťaž: | 15 - 40 g |
| Podujatia: | Rýchle |
| Rukoväť: | korok / EVA |












