Prut Anaconda Corky V - Series 3,90-4,20m 3,75lb
- Zľava 15%
Flexibilita nade vše! Anaconda Corky Vario je mimořádná řada prutů pro moderní kapraře a zahrnuje řadu prutů od 9 ft -14 ft. Viac tu
164,16 €
139,54 €
| Kód: | DK:5632313 |
| Výrobce: | Anaconda |
| Záruka: | 36 měs. |
Flexibilita nade vše! Anaconda Corky Vario je mimořádná řada prutů pro moderní kapraře a zahrnuje řadu prutů od 9 ft -14 ft. „Výsuvný mechanismus“ vám umožňuje pružně reagovat na aktuální podmínky u vody. Každý prut v této sérii je vlastně několik prutů v jednom. V rukojeti je integrováno 30 cm dlouhé teleskopické prodloužení, které si můžete variabilně vysunout (odtud i název Vario). S prutem můžete lovit, když je prodloužení zasunuté, ale i částečně nebo plně vysunuté! Rukojeť se dá od blanku odšroubovat, nemusíte se tedy bát, že by se vám díky vysouvání a písku poškrábal blank. Vysunovací část je prodloužení prutu, takže ať už ji máte vysunutou nebo ne, akce prutu zůstává stále stejná, ne jako u dílů, které se do prutů vkládají. Blank je navíc vyroben z 25 T uhlíku a má robustní dvoubodová očka Seaguide. Nejkratší model je ideální pro lov na člunu, dlouhé modely až do 14 stop vám umožňují lov a nahazování na extrémně dlouhé vzdálenosti.
- 25 T blank
- možnost plynulého prodloužení až o 30 cm s možností přesné fixace na centimetr
- dvoubodová SIC očka
- vysoce kvalitní korková rukojeť Seaguide
- elegantní parabolická / poloparabolická akce
- hliníkový konec s logem vypáleným laserem
- sedlo navijáku Seaguide
- délka prutu 13 - 14 ft
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 90 m |
| Hmotnosť: | 455 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 202 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 75 lb |
| Dĺžka rukoväte: | 62 cm |
| Poznámka: | Flexi 3, 90 m / 4, 20 m |












