Prut Daiwa Caldia Sensor Jig 2,40m 14-42g
- Doprava zdarma
- Zľava 15%
Caldia Sensor Jig – citlivý jigový prut s moderním designem ideální pro lov dravců s jigovými nástrahami. Viac tu
182,22 €
154,89 €
| Kód: | 11521-246 |
| Výrobce: | Daiwa |
| Záruka: | 24 měs. |
Caldia Sensor Jig – citlivý jigový prut s moderním designem ideální pro lov dravců s jigovými nástrahami.
Modely Caldia Sensor Jig představují technickou špičku. Jsou vybaveny zadní rukojetí z 3K karbonu a mimořádně rychlou akcí. Zejména při vyšších teplotách nebo při nošení tenkých dlouhých rukávů nabízí tato konstrukce velkou výhodu v podobě možnosti zažít intenzivní citlivost.
| Dĺžka prútu: | 2, 40 m |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 9 |
| Transportná dĺžka: | 123cm |
| Vrhacia záťaž: | 14 - 42 g |












