Prut Daiwa Exceler Spin 2,70m 20-60g
- Zľava 15%
Řada přívlačových prutů Exceler obsahuje ucelenou sérii moderních prutů pro aktivní lov téměř všech druhů našich dravců. Viac tu
102,18 €
86,85 €
| Kód: | 11662-271 |
| Výrobce: | Daiwa |
| Záruka: | 24 měs. |
Řada přívlačových prutů Exceler obsahuje ucelenou sérii moderních prutů pro aktivní lov téměř všech druhů našich dravců. Štíhlé blanky z uhlíkových vláken HMC+ nabízejí vyváženou a rychlou akci se silnou páteří. Prémiové komponenty, jako jsou lehká očka Seaguide, ergonomické sedlo navijáku a moderní EVA rukojeť, výrazně přispívají ke skvělé vyváženosti a výkonu těchto prutů.
- Uhlíkový blank HMC+®
- Špičková EVA rukojeť
- Ergonomické šroubovací sedlo navijáku
- Očka Seaguide® z oxidu titanu
- Držák háčku
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 175 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 8 |
| Transportná dĺžka: | 139 cm |
| Vrhacia záťaž: | 20 - 60 g |












