Prut Daiwa Silver Creek UL Spin 2,35m 3-14g
- Zľava 15%
Přívlačové pruty Silver Creek vás přesvědčí svým moderním designem a také prémiovými a inovativními komponenty. Viac tu
106,73 €
90,72 €
| Kód: | 11441-235 |
| Výrobce: | Daiwa |
| Záruka: | 36 měs. |
Přívlačové pruty Silver Creek vás přesvědčí svým moderním designem a také prémiovými a inovativními komponenty. Jsou dostupné s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Sedlo navijáku s bočními zářezy je velmi praktické a podporuje přímý kontakt s blankem během rybolovu. Blank z uhlíkových vláken HMC+ je velmi lehký a obzvláště dobře vyvážený v kombinaci s přívlačovými navijáky o velikosti 1000-2000.
Řada Silver Creek Ultra Light Spin nabízí citlivé a velmi lehké přívlačové pruty s pevnou špičkou z uhlíkových vláken. Díky silné páteři blanku z uhlíkových vláken HMC+ lze také lehké nástrahy spolehlivě prezentovat v silných proudech v potocích.
| Dĺžka prútu: | 2, 35 m |
| Hmotnosť: | 115 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 9 |
| Transportná dĺžka: | |
| Vrhacia záťaž: | 3 - 14 g |












