Prut Delphin Murena Power 2,70m 125g
- Zľava 15%
Po úspešnej rade MURENA sme si pripravili špeciál, ktorý sme zosilnili a spravili tak novú generáciu s názvom MURENA POWER. Viac tu
66,42 €
56,46 €
| Kód: | 101003142 |
| Výrobce: | Delphin |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v pondelok 11.05.2026
Po úspešnej rade MURENA sme si pripravili špeciál, ktorý sme zosilnili a spravili tak novú generáciu s názvom MURENA POWER. Excelentne tenký blank s vrhacou záťažou až 125g!! predurčuje tento prút pre tie najväčšie výzvy pri love dravcov. Plná rukoväť z vytvarovanej EVA peny s červeno-čiernou koncovkou je prispôsobená ťažkej prívlači. Vďaka takémuto prevedeniu rukoväte a použitého blanku sa do prútu môžte poriadne oprieť pri nahadzovaní ale ja zdolávaní a tým posunúť level lovu na vyššiu úroveň. Blank prútu v matnej čiernej farbe je spevnený vinutím po celej dĺžke, čím je ešte rýchlejší, razantnejší pri záseku a odolnejší voči poškodeniu. Ak ste doteraz hľadali pravého spolubojovníka, ktorý vás vždy podrží na vychádzkach za veľkými dravcami, je tu! Prút, ktorý sa nezľakne ničoho! MURENA POWER! Pre lov z člna by sme doporučili dve verzie 210cm,240cm a pre lov z brehu sú vhodnejšou voľbou prúty v dĺžkach 270cm a 300cm. Technické parametre: Model: 210cm/125g Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 10,9mm Počet očiek: 7 Transportná dĺžka: 110cm Hmotnosť: 210g Rukoväť: EVA pena> Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 45cm Model: 240cm/125g Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 12,2mm Počet očiek: 8 Transportná dĺžka: 125cm Hmotnosť: 242g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 48cm Model: 270cm/125g Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 12,6mm Počet očiek: 9 Transportná dĺžka: 140cm Hmotnosť: 268g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 50cm Model: 300cm/125g Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 13,6mm Počet očiek: 10 Transportná dĺžka: 155cm Hmotnosť: 306g Rukoväť: EVA pena Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 52cm
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 268 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 9 |
| Transportná dĺžka: | 140 cm |
| Vrhacia záťaž: | 125 g |
| Dĺžka rukoväte (od spodnej časti tyče po stred: | 50 cm |
| Priemer polotovaru nad rukoväťou: | 12, 6 mm |
| Rukoväť: | Pena EVA |












