Prut Mivardi Entrix 3,6m 3,5lb 2díly
- Zľava 15%
Prut Mivardi Entrix představuje optimální volbu pokud hledáte kvalitní a stylový kaprový prut za extrémně nízkou cenu. Viac tu
52,99 €
45,04 €
| Kód: | M:M-ROENT360SH2 |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 24 měs. |
Prut Mivardi Entrix představuje optimální volbu pokud hledáte kvalitní a stylový kaprový prut za extrémně nízkou cenu. Dokonale splňuje požadavky na "entry level" do skutečné kaprařiny. Z hlediska výkonu i kvality však tyto požadavky výrazně překračuje. Výkon blanku může při zdolávání soupeřit s pruty o dvě třídy kvalitnějšími a příjemně překvapuje i při nahazování. Klíčovým prvkem je použití oček s lehkými SIC kroužky. Ty jsou zárukou maximální spolehlivosti. Není nutné se bát prodření kroužků, ke kterému často u levných prutů dochází. I v této základní řadě jsme použili 50mm spodní očko a 16mm očko na špičce. Skvělý dojem z prutu podtrhuje unikátní textura na povrchové vrstvě blanku v kombinaci s decentními černými vývazy, zatmaveným sedlem navijáku a stylovou plnou rukojetí zakončenou laserem gravírovanou patkou.
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | 381 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 188 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 50 lb |












