Prut Mivardi Spotter 3,60m 3,00lb
- Doprava zdarma
- Zľava 15%
Precizně zpracovaný prut s mimořádně dynamickým a přesto velmi tenkým blankem. Viac tu
179,99 €
152,99 €
| Kód: | M:MIV-SPOX360H |
| Výrobce: | Mivardi |
| Záruka: | 36 měs. |
Precizně zpracovaný prut s mimořádně dynamickým a přesto velmi tenkým blankem. Povrch je po celé délce zesílen punčochou z 1K Cross Woven Carbonu. Je vynikající pro lov na vyvážku, z lodi nebo na šoulačku. Vzhledem k dynamice blanku však nezaostává ani při lovu na odhoz a díky tomu je velmi univerzální. Prut je osazen plnou duplonovou rukojetí a FUJI sedlem navijáku.
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 188 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 00 lb |












