Prut Zfish Kodiak 2,40m 100-250g
- Zľava 15%
Kodiak je prut určený pro těžkou přívlač, který je vhodný jak pro lov štik, tak pro rybolov v Norsku. Viac tu
36,90 €
31,37 €
| Kód: | Z:ZF-6909 |
| Výrobce: | Zfish |
| Záruka: | 36 měs. |
Kodiak je prut určený pro těžkou přívlač, který je vhodný jak pro lov štik, tak pro rybolov v Norsku. Jedná se o dvoudílný karbonový prut o délce 2,40m a zátěži 100 až 250g. Prut je relativně tenký, lehký a je osazen SIC očky. Kodiak má příjemnou dělenou rukojeť s ergonomickým úchopem. Rybáři při zdolávání jistě ocení jeho plně parabolickou akci, která zároveň zabraňuje zamotání nástrahy při náhozu.
| Dĺžka prútu: | 2, 40 m |
| Hmotnosť: | 238 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 124 cm |
| Vrhacia záťaž: | 100 - 250 g |












