Prut Saenger Skymaster Zander Spin 2,70m 20-60 g
- Zľava 15%
Řada prutů vyrobených za pomoci nejmodernějších technologií. Viac tu
30,30 €
25,75 €
| Kód: | DK:5755272 |
| Výrobce: | Saenger |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v stredu 06.05.2026
Řada prutů vyrobených za pomoci nejmodernějších technologií. Odolný sklolaminátový blank, dvouramenná SIC očka, kovová patka základny a robustní sedlo navijáku. Všechny použité komponenty zaručují spolehlivost. Každý rybář si v této sérii vybere prut vhodný pro svůj styl lovu. Z důvodu snížení hmotnosti a lepšího pocitu byla základna navržena tak, aby byla extra štíhlá. Zkřížená EVA páska zaručuje bezpečné uchopení během nahazování i zdolávání a dodává elegantní vzhled. Vhodné pro začínající rybáře, kteří hledají kvalitní vybavení za příznivou cenu. Skymaster Zander je přívlačový prut primárně určený k lovu candátů. Dostupný ve třech délkách s odhozovou zátěží 20 až 60 g pro lov na malých i velkých vodách.
Specifiakce:
- odolný sklolaminátový blank
- robustní sedlo navijáku
- dvouramenná SIC očka
- tenká základna s X-ovinem EVA páskou
- perfektní poměr ceny a výkonu
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | 235 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 140 cm |
| Vrhacia záťaž: | 20 - 60 g |
| Rukoväť: | EVA páska |












