Teleskopický prut Sert Instinct Melody Tele 2,40m 20-50g
- Zľava 15%
Řada teleskopických prutů Instinct Melody TelesSpin se sklolaminátovou konstrukcí jsou ideální pro začínající rybáře, kteří hledají jednoduchost, spolehlivost a výkon. Viac tu
12,27 €
10,43 €
| Kód: | E:SEPRM8124240-6 |
| Výrobce: | Sert |
| Záruka: | 36 měs. |
Řada teleskopických prutů Instinct Melody TelesSpin se sklolaminátovou konstrukcí jsou ideální pro začínající rybáře, kteří hledají jednoduchost, spolehlivost a výkon.
Prut tvoří sklolaminátová konstrukce, která nabízí lehkost, odolnost a vynikající ovladatelnost pro získání jistoty při rybolovu. Tyto teleskopické pruty vynikají svým kompaktním a praktickým designem. Jejich teleskopická konstrukce usnadňuje jejich přepravu, ať už se jedná o jednodenní akce nebo delší expedice. Jsou vybaveny koncovkou z ABS, rukojeť tvoří EVA materiál, která je příjemná na dotek, zajišťuje vynikající úchop i po několika hodinách rybolovu. Trubkové sedlo navijáku zajišťuje stabilní uchycení navijáku a očka s označením OAL zajišťují plynulý chod vlasce pro přesné konstantní nahazování.
Jsou ideální pro začínající rybáře, ale díky všestrannosti použití z nich dělá vynikající volbu i pro zkušenější rybáře. Ať už lovíte ve sladké vodě nebo na moři, tyto pruty jsou připraveny zvládnout všechny výzvy.
Specifikace:
- sklolaminátová teleskopická konstrukce
- trubkové sedlo navijáku
- OAL očka
- rukojeť z EVA materiálu
- všestranný, lehký a odolný prut
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 2, 40 m |
| Hmotnosť: | 207 g |
| Počet dielov: | 6 |
| Počet očiek: | 5 |
| Transportná dĺžka: | 59 cm |
| Vrhacia záťaž: | 20 - 50 g |












