Prut Sert Instinct Melody Telespin 1,80m 5-20g + naviják Meka Efi 201 RD
- Zľava 15%
Teleskopický prut Melody TeleSpin je všestranný prut, který zaujme především svojí transportní délkou s kombinací výkonu a tedy praktičností. Viac tu
23,77 €
20,20 €
| Kód: | E:SEPCN8112 |
| Výrobce: | Sert |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v stredu 06.05.2026
Teleskopický prut Melody TeleSpin je všestranný prut, který zaujme především svojí transportní délkou s kombinací výkonu a tedy praktičností. Včetně navijáku Meka Efi 201 RD.
Prut je vyroben ze sklolaminátového kompozitu pro zajištění pevnosti a lehkosti. Prut je vybaven Pohodlnou EVA rukojetí, trubkovým sedlem pro naviják a OAL očky, které poskytují vynikající odolnost při opakovaném náhozu.
Specifikace prutu:
- blank ze sklolaminátu (pevnost, lehkost)
- teleskopická konstrukce
- trubkové sedlo pro naviják
- OAL očka
Přívlačový naviják Meka Efi 201 RD je vybaven ABS tělem a rotorem, ABS cívkou, kuličkovými ložisky a systémem brzdy Multi-Stop Anti-Reverse. Nechybí mikrometrická zadní brzda s oboustrannou klikou pro plynulé a pohodlné používání. Včetně vlasce pro okamžité použití.
Specifikace navijáku:
- tělo a rotor z ABS materiálu
- jedno-kuličkové ložisko
- zadní brzda RD
- oboustranná klika
- včetně předmotaného vlasce (205 m/0,23)
- velikost: 2000
| Dĺžka prútu: | 1, 80 m |
| Počet dielov: | 5 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 48 cm |
| Vrhacia záťaž: | 5 - 20 g |
| Rukoväť: | Pena EVA |












