Prut Sert Instinct Rhapsody SpinCast 2,40m 20-50g
- Zľava 15%
Přívlačové pruty INSTINCT RHAPSODY SPINCAST jsou vyrobené ze skelných vláken, nabízejí vynikající poměr ceny a kvality a jsou ideální pro začínající rybáře, kteří hledají všestranné a odolné vybavení pro lov dravců v moři a sladké vodě. Viac tu
20,48 €
17,41 €
| Kód: | E:SEPRN8028240-2 |
| Výrobce: | Sert |
| Záruka: | 24 měs. |
Přívlačové pruty INSTINCT RHAPSODY SPINCAST jsou vyrobené ze skelných vláken, nabízejí vynikající poměr ceny a kvality a jsou ideální pro začínající rybáře, kteří hledají všestranné a odolné vybavení pro lov dravců v moři a sladké vodě.
Pruty jsou pečlivě navrženy tak, aby zajistily optimální zážitek z rybolovu. Díky dvoudílné konstrukci jsou jednoduché na přepravu a skladování. Spodní koncovka poskytuje dostatečnou ochranu před nárazy a tím prodlužuje životnost prutu. EVA navíc umožňuje pohodlný úchop i při dlouhých rybářských výpravách. Trubkové sedlo navijáku zajišťuje stabilní uchycení navijáku, zatímco jednoramenné OAL očka zajišťují plynulý průchod vlasce pro přesné a efektivní hody. Díky skvělému poměru ceny a kvality jsou tyto pruty ideální pro začínající rybáře, tedy kvalitní výbava za rozumnou cenu. Díky své ovladatelnosti a nízké hmotnosti jsou ideální volbou pro amatérské rybáře, kteří začínají s lovem dravců. Ať už rybaříte v moři nebo ve sladké vodě, pruty Instinct Rhapsody SpinCast vás budou doprovázet na všech vašich rybářských dobrodružstvích a poskytnou vám pohodlí a výkon.
Specifikace:
- přívlačový prut
- materiál: sklolaminát
- odolná koncovka prutu
- rukojeť z EVA materiálu
- trubkové sedlo navijáku
- OAL očka
| Dĺžka prútu: | 2, 40 m |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 125 cm |
| Vrhacia záťaž: | 20 - 50 g |












