Prut Sert Instinct Symphony SpinCast 2,10m 10-30g
- Zľava 15%
Přívlačový prut pro lov dravců, vyroben ze sklolaminátu, který nabízí vynikající poměr ceny a kvality, ideální pro začínající rybáře, kteří hledají všestranný a odolný prut pro lov dravců v mořské i sladké vodě. Viac tu
16,38 €
13,92 €
| Kód: | E:SEPRN8027210-2 |
| Výrobce: | Sert |
| Záruka: | 24 měs. |
Přívlačový prut pro lov dravců, vyroben ze sklolaminátu, který nabízí vynikající poměr ceny a kvality, ideální pro začínající rybáře, kteří hledají všestranný a odolný prut pro lov dravců v mořské i sladké vodě.
Dvoudílný prut usnadňuje transport a skladování. ABS koncovka poskytuje dodatečnou ochranu před nárazy, čímž prodlužuje životnost vašeho prutu. Rukojeť z EVA materiálu navíc umožňuje pohodlný úchop i při dlouhých rybářských výpravách. Trubkové sedlo pro naviják zajišťuje stabilní uchycení navijáku, zatímco jednoramenné očka OAL zajišťují hladký průchod vlasce pro přesné a efektivní nahazování. Díky vynikajícímu poměru ceny a kvality jsou tyto pruty ideální pro začínající rybáře, kteří se chtějí vybavit za rozumný peníz kvalitním vybavením. Jejich ovladatelnost a lehkost z nich dělají ideální volbu pro začínající rybáře na lov dravců. Ať už lovíte v mořské nebo sladké vodě, tyto pruty vás budou doprovázet na všech vašich rybářských dobrodružstvích a nabídnou vám pohodlí a výkon.
Specifikace:
- přívlačový prut
- dvoudílné provedení
- sklolaminátová konstrukce
- pevnost, odolnost, spolehlivost
- jednoramínkové OAL očka
- trubkové sedlo pro naviják
- ABS koncovka pro odolnost vůčí nárazům
| Dĺžka prútu: | 2, 10 m |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 110 cm |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 30 g |












