Sniper 3,6m 3,0lbs
- Zľava 15%
Precízne prúty na lov kaprov s elegantným a extra štíhlym blankom. Viac tu
87,95 €
74,76 €
| Kód: | SB:17795 |
| Výrobce: | Starbaits |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 2 ks: Expedícia v stredu 20.05.2026
Precízne prúty na lov kaprov s elegantným a extra štíhlym blankom. Blank je postavený špeciálne pre dokonalý zážitok zo zdolávania ryby. Na druhú stranu v sebe blank skrýva dostatok sily pre ďaleké hody. Blank je vyrobený z HMC IM uhlíka a osadený kvalitnými dvoma pätkovými SIC očkami. Je spevnený Cross Mesh opletom. Matný elegantný design. Spoľahlivé a odolné sedlo navijaka DPS 18 je minimalistické a skvele ladí so zvyškom prútu. Štíhla rukoväť s protišmykovou rozšírenou koncovkou pre pohodlné nahadzovanie. Elegantné kovové zakončenie s logom Starbaits. Počet očiek 5+1.
Sniper 8FT 3,5LBS – dĺžka 240 cm, vrhacia záťaž 3,5 lbs, skladná dĺžka 124 cm, počet dielov 2, očká 32/26/20/16/14/14 mm
Sniper 10FT 3,5LBS - dĺžka 300 cm, vrhacia záťaž 3,5 lbs, skladná dĺžka 155 cm, počet dielov 2, očká 40/32/25/20/16/16 mm
Sniper 12FT 3,0LBS - dĺžka 360 cm, vrhacia záťaž 3,0 lbs, skladná dĺžka 185 cm, počet dielov 2, očká 50/40/30/25/20/16 mm
Sniper 12FT 3,5LBS - dĺžka 360 cm, vrhacia záťaž 3,5 lbs, skladná dĺžka 185 cm, počet dielov 2, očká 50/40/30/25/20/16 mm
Sniper 13FT 3,5LBS - dĺžka 390 cm, vrhacia záťaž 3,5 lbs, skladná dĺžka 200 cm, počet dielov 2, očká 50/40/30/25/20/16 mm
VIDEO PREZENTACE:
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 60 m |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 185 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 00 lb |












