Prut Sonik Tournos XD 3,90m 3,50lb
- Doprava zdarma
- Zľava 15%
Dobrý kaprový prut může vzniknout jenom díky sladění mnoha zásadních komponentů a Sonik tento klíč k úspěchu zvládá již mnoho let a je navíc ve stavbě prutů čím dál tím lepší. Viac tu
217,53 €
| Kód: | SK:AC0070 |
| Výrobce: | Sonik |
| Záruka: | 36 měs. |
Dobrý kaprový prut může vzniknout jenom díky sladění mnoha zásadních komponentů a Sonik tento klíč k úspěchu zvládá již mnoho let a je navíc ve stavbě prutů čím dál tím lepší. Neustále zkoumáme a testujeme nejnovější karbonové materiály, jejichž konečné použití na kaprařském trhu samozřejmě určuje cena. U Tournos XD se nám povedlo sehnat výjimečný blank a prut tak výrazně překonává ostatní pruty ve své cenové kategorii.
Se svojí svěží a silovou akcí je tento prut postaven pro rybáře, kteří využívají prut na hranici jeho možností na větších vodách při chytání těch největších ryb. Jeho blank z japonského Toray karbonu obsahuje minimum pryskyřice a je tenký, lehký a velmi citlivý. Náš tým excelentních rybářů ho s radostí používá a doporučuje. Nepochybujeme o tom, že Tournos XD pruty budou hitem v této cenové kategorii a skvěle se k nim hodí naše nové navijáky Tournos XD 10 000 se zlatou cívkou.
Specifikace:
- Vysoce modulární Toray karbonový blank s minimem pryskyřice
- Unikátní skládání vláken ve špičce prutu
- 1k složená karbonová vlákna
- Sedlo American Tackle 3K Carbon
- Super-lehká nízkoprofilová DL-Black keramická očka se špičkou proti zamotání
- Rukojeť z japonské gumy
- Černá anodizovaná koncovka prutu s laserem vyrytým ‘S’ logem
- Dodáván s neoprenovým chráničem špičky, oček a koncovky prutu
| 50mm očko: | ÁNO |
| Dĺžka prútu: | 3, 90 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 6 |
| Transportná dĺžka: | 203 cm |
| Vrhacia záťaž: | 3, 50 lb |
| Rukoväť: | Japonský zmršťovací obal |












