Prut Sonik Xtractor+ 2,70m 2,75lb
- Zľava 10%
XTRACTOR je jednou z našich nejdéle sloužících a nejúspěšnějších řad prutů vůbec. Viac tu
70,00 €
| Kód: | SK:AC0134 |
| Výrobce: | Sonik |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 4 ks: Expedícia vo štvrtok 07.05.2026
XTRACTOR je jednou z našich nejdéle sloužících a nejúspěšnějších řad prutů vůbec. Předchozí řada nastavila nové standardy v oblasti výkonu, kvality, spolehlivosti a poměru cena/výkon, což dokonale ukazuje naši dovednost v oblasti karbonového inženýrství. Je nám tedy velkým potěšením představit novou řadu XTRACTOR+. Co se změnilo? No, docela dost! Nyní jsme mohli začlenit vysoce modulární C6 karbon do všech blanků XTRACTOR+, což je činí ještě lehčími a citlivějšími. Nový RAW karbonový povrch je super odolný a skvěle doplňuje vnitřní konstrukci blanku. Pruty jsou osazeny super lehkými černými očky Seaguide TDG s povrchovou úpravou ADAMAN™, matným černým sedlem navijáku DPS a rukojetí ze štíhlé japonské gumy s jemně rozšířeným úchopem. Řada nabízí pruty o délkách 6ft, 9ft a 10ft, 10ft speciální spodový prut a navíc 8ft Xtractor+ Recon. Akce prutů se pohybují od 2,75 lb do 3,5 lb v závislosti na délce prutu. Všechny modely této řady jsou vybaveny 40mm naváděcím očkem a špičkou proti zamotání s tenkou zirkoniovou vložkou. Xtractor+ opět nastavuje nový standard v kompaktních kaprových prutech!
Specifikace:
- Vylepšená konstrukce z vysoce modulárního C6 karbonu
- Super odolný RAW-Carbon blank
- Osvědčená a spolehlivá akce XTRACTOR - štíhlá, lehká, s progresivní silou
- Super lehká černá očka Seaguide TDG s povrchovou úpravou ADAMAN™
- Odolný kroužek Seaguide XUT na špičce proti zamotání se zirkonovou vložkou
- Konstrukce spojů VARI-TAPER™
- Luxusní matně černé sedlo navijáku DPS
- Maximálně šetrný Sonik klip na vlasec
- Štíhlá rukojeť z japonské smršťovací gumy s jemně rozšířeným úchopem
-Dodáváno se dvěma páskami na prut Tadpole
- Laserem vyryté ‚S‘ logo na koncovce prutu
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 2, 70 m |
| Hmotnosť: | NEUVEDENÉ |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 113 cm |
| Vrhacia záťaž: | 2, 75 lb |
| Rukoväť: | Japonský zmršťovač |












