Prut Uni Cat Destroyer MP3 Inline Cat 2,10m 20-30lb
- Zľava 15%
Lov s vábničkou je bezesporu jedna z nejúčinnějších metod, jak sumce ulovit. Viac tu
100,53 €
85,45 €
| Kód: | DK:5613212 |
| Výrobce: | Uni Cat |
| Záruka: | 36 měs. |
Při objednávce nad 1 ks: Expedícia v stredu 06.05.2026
Lov s vábničkou je bezesporu jedna z nejúčinnějších metod, jak sumce ulovit. Nový Uni Cat Destroyer MP³ Inline Cat je pro tento způsob lovu přímo navržen. Nejen, že absence oček snižuje hmotnost celého prutu, ale také eliminuje možnost, že se kolem nich omotá šňůra.
Specifikace:
- Pro lov sumců s vábničkou
- Výkonný 24 T blank s vysokým obsahem uhlíku
- Inline
- HDPS-22 sedlo navijáku
- Ergonomická EVA rukojeť s dlouhou bojovou částí
| Dĺžka prútu: | 2, 10 m |
| Hmotnosť: | 330 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | 144 cm |
| Vrhacia záťaž: | |
| Rukoväť: | Pena EVA |












