Prut Uni Cat Vencata PRO 3,00m 150-450g
- Zľava 15%
Sumcový prut vyrobený z kvalitního uhlíku lisovaného pod tlakem 24 tun a vyztužen speciálním karbonovým X-ovinutím, avšak citlivá měkká špička umožňuje perfektní vedení nástrahy a rychlý zásek při kontaktu s rybou. Viac tu
127,67 €
108,52 €
| Kód: | DK:5619300 |
| Výrobce: | Uni Cat |
| Záruka: | 36 měs. |
Sumcový prut vyrobený z kvalitního uhlíku lisovaného pod tlakem 24 tun a vyztužen speciálním karbonovým X-ovinutím, avšak citlivá měkká špička umožňuje perfektní vedení nástrahy a rychlý zásek při kontaktu s rybou. Ideální pro krátké a střední vzdálenosti lovu. Vencata Pro je vybavený robustním sedlem navijáku (DPS-H), ergonomicky tvarovanou základnou a 8 vysokopevnostními očky.
Specifikace:
- kvalitní uhlíkový blank lisovaný pod tlakem 24 tun s karbonovým X-ovinutím
- robustní sedlo navijáku (DPS-H)
- ergonomicky tvarovaná základna
- 8 vysokopevnostních dvoupatkových oček
| Dĺžka prútu: | 3, 00 m |
| Hmotnosť: | 495 g |
| Počet dielov: | 2 |
| Počet očiek: | 8 |
| Transportná dĺžka: | 155 cm |
| Vrhacia záťaž: |












