Prut Carson Mini Spin Zone 1,80m 10-30g
- Zľava 15%
Úžasná řada proutků s extra malou transportní délkou již od pouhých 33cm!!! Toto je hit pro rybáře, kteří hledají opravdu kompaktní a atraktivní prut Prut je lehké grafitové konstrukce v matně šedé barvě. Viac tu
24,59 €
20,90 €
| Kód: | E:C0404205 |
| Výrobce: | Carson |
| Záruka: | 36 měs. |
Úžasná řada proutků s extra malou transportní délkou již od pouhých 33cm!!!
Toto je hit pro rybáře, kteří hledají opravdu kompaktní a atraktivní prut
Prut je lehké grafitové konstrukce v matně šedé barvě.
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 1, 80 m |
| Hmotnosť: | 112 g |
| Počet dielov: | 8 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 30 g |
| Rukoväť: | Pena EVA |












