Prut Carson Mini Spin Zone 2,10m 10-30g
- Zľava 15%
Úžasná řada proutků s extra malou transportní délkou již od pouhých 35cm!!! Toto je hit pro rybáře, kteří hledají opravdu kompaktní a atraktivní prut. Viac tu
27,46 €
23,34 €
| Kód: | E:C0404210 |
| Výrobce: | Carson |
| Záruka: | 36 měs. |
Úžasná řada proutků s extra malou transportní délkou již od pouhých 35cm!!!
Toto je hit pro rybáře, kteří hledají opravdu kompaktní a atraktivní prut.
Prut je lehké grafitové konstrukce v matně šedé barvě.
| 50mm očko: | Nie |
| Dĺžka prútu: | 2, 10 m |
| Hmotnosť: | 138 g |
| Počet dielov: | 10 |
| Počet očiek: | NEUVEDENÉ |
| Transportná dĺžka: | |
| Vrhacia záťaž: | 10 - 30 g |
| Rukoväť: | Pena EVA |












