Prut Zfish Evolution 3,30m 40-120g
- Zľava 15%
ZFISH Evolution Feeder 40-120g, 11Ft, patří do řady rychlých a hlavně přesných feedrových prutů Evolution s příznakem Heavy. Viac tu
69,75 €
59,29 €
| Kód: | Z:ZF-5520 |
| Výrobce: | Zfish |
| Záruka: | 36 měs. |
ZFISH Evolution Feeder 40-120g, 11Ft, patří do řady rychlých a hlavně přesných feedrových prutů Evolution s příznakem Heavy. Akční, velmi spolehlivý a lehký prut je přizpůsovbný i pro daleké odhozy. Elegance, štíhlý blank (vysoce kvalitníh pružný karbon 24 T!), a zároveň příjemně jemná reakce snese ty nejpřísnější paramatery.
Nekompromisní prut je samořejmně také ideální pro lov na proudných řekách nebo při dalších odhozech. Prut je opatřen kvalitní korkovou rukojetí, doplněn o symbol bronzové rybičky, která zanechává u celého prutu velmi elegantní dojem.
Specifikace:
- 3-dílný Heavy Feederový prut v elegantním černo-měděném designu
- Extremně lehký a pružný blank - carbon 24 T
- Kvalitní korková rukojeť
- Rychlá akce,přesnost,dlouhá odhozová vzdálenost
| Dĺžka prútu: | 3, 30 m |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet očiek: | 13 |
| Transportná dĺžka: | 117 cm |
| Vrhacia záťaž: | 40 - 120 g |












